Natječaj Gradske knjižnice Kaštela

Povodom obilježavanja Noći knjige, 23. travnja 2021. godine Gradska knjižnica Kaštela objavila je virtualni natječaj Najdraža slikovnica/knjiga/najdraži lik – ljekovita moć knjige u kojem su sudjelovali i učenici naše škole.

Radovi su objavljeni 21. travnja 2021. u galeriji Facebook stranice Gradske knjižnice Kaštela te se za njih glasovalo do 23. travnja kada su objavljeni pobjednici. Nagrada za najbolji rad s najviše oznaka za sviđanje bila je jednogodišnja članarina u Gradskoj knjižnici Kaštela i slikovnica/knjiga.

U kategoriji osnovnih škola najuspješnija je bila učenica naše škole Nina Bralić, 5.d razred (mentorica Mirela Carev Žnidarec). Njezin literarni uradak, preporuka za čitanje knjige Sijač sreće osvojila je 562 oznake za sviđanje. Čestitamo Nini na osvojenoj nagradi te joj želimo još puno pročitanih knjiga koje bi mogla preporučiti drugima.

Možda Vas još zanima