31. Eko-natjecanje

Osnovna škola Bijaći već je dva puta odnijela nagradu u kategoriji „Najljepši školski vrtovi u Republici Hrvatskoj“ za čiju su organizaciju zaslužni HRT, Ministarstvo znanosti i obrazovanja te Ministarstvo poljoprivrede. Naša škola je i dobitnica Cvjetne zastave. 8. svibnja 2018. posjetili su nas članovi Povjerenstva za provođenje 31. Eko-natjecanja odgojno-obrazovnih ustanova grada Kaštela.

spremačice uloživši trud koji nije ostao nezamijećen. Dokaz tome su brojne pohvale koje su nam udijelili Za uređenje školskog vrta bili su zaduženi učitelji i učenici, članovi dvije Eko-grupe te domari i članovi PoEko kutak vjerenstva. S oduševljenjem su zapazili eko-panoe koji u našoj školi postoje još od 90- ih godina 20. stoljeća, a u čijoj izradi sudjeluju vrijedne ruke i domišljati umovi naših učenika i njihovih učitelja i razrednika. Eko-duh naše škole nijednog člana Povjerenstva nije ostavio ravnodušnim. Svaki član OŠ Bijaći može se osjećati ponosnim zbog 1. nagrade osvojene zahvaljujući ekološkoj osviještenosti čiji se odraz može vidjeti na primjeru našeg školskog vrta.

Marita Dadić 8.c

Možda Vas još zanima