Posjet članova Međunarodnog udruženja za vrednovanje obrazovnih postignuća

Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja bio je domaćin Opće skupštine  IEA (International Association for the Evaluation of Educational Achievement) održane u listopadu 2022. u Splitu. Riječ je o središnjem tijelu koje upravlja udruženjem, a okuplja preko 60 zemalja članica koje predstavljaju istraživački instituti, ispitni centri, sveučilišta i ministarstva obrazovanja iz cijeloga svijeta.

Bijaći – reprezentativna škola!

Posljednji dan skupštine  realiziran je posjet našoj školi. Delegaciju su vodiligđa Marija Babić i g. Ivan Slivar, predstavnici NCVVO. Sve nazočne riječima dobrodošlice pozdravila je ravnateljica Jadranka Šošić te predstavila našu Školu i projekte. Priređen je i prigodan program u kojem su sudjelovali Bijaćke meštovice, klapa učiteljica, Ivan Cinotti, učitelj glazbene kulture, Stipe Bartulović, učenik 5.b razreda, Vanja Aranza, umirovljena učiteljica te Dijana Šunjerga, učiteljica engleskog i talijanskog jezika.

Svi su izrazili oduševljenje uvjetima rada naše škole.

Gabriela Mišković, 7.d

Možda Vas još zanima