Zaslužena aktivna mirovina

Nakon 29 godina rada u našoj školi u zasluženu mirovinu otišla je učiteljica razredne nastave Terezija Zokić. Svoj nadaleko prepoznatljiv likovni talent i izrazit osjećaj za lijepo utkala je u svaki kutak naše škole te ga nesebično dijelila sa svojim učenicima s kojima je osvajala brojne nagrade na državnim i inozemnim natječajima. No, kako to obično biva, nemirni duh se ne zaustavlja na samo jednom području. Bila je dugogodišnja autorica udžbenika iz Hrvatskog jezika, a 2021. nagrađena je za izniman doprinos struci u kategorijama: mentorstvo učenicima, održana predavanja, radionice i edukacije, objavljeni stručni članci, nastavni materijali i obrazovni sadržaji, rad na projektima te unaprjeđenje rada škole.

Draga učiteljice, uživajte u svojoj zasluženoj, ali vjerujemo, aktivnoj mirovini!

Naša učiteljica je najbolja. Uvijek nam je pomagala. Svim srcem se trudila odgojiti nas da budemo pristojni, da poštujemo i štitimo jedni druge. Bila je veoma kreativna. Htjela je izvući ono najbolje iz svakoga od nas.

Mihaela Lemo, Petra Biljak i Lucija Abaza, 6.b

Možda Vas još zanima